Wygląd strony sklepu internetowego

Leopold Grockin
October 1, 2019 0 Comment

Czy wygląd Twojej witryny do e-handlu wpływa na Twoje zarobki? Tak! Dlaczego? Postaw się na miejscu osoby, która trafiła na Twój sklep internetowy. Jeśli nie spodoba Ci się projekt strony i nie będzie ona przyjazna graficznie, raczej szybko opuścisz ten sklep. Właśnie tego powinieneś unikać. Dobrze zaprojektowana strona przykuwa uwagę użytkownika, zostaje on na stronie sklepu. To jest to czego potrzebujesz!

Architektura

Układ strony odgrywa ważną rolę. Powinieneś zapewnić prostą nawigację po Twojej witrynie, zoptymalizować stronę dla każdego ekranu, każdej wielkości. Zrób tak, żeby klient szybko mógł znaleźć interesujący go produkt i bez problemów dokonać zakupu.

Kolorystyka

Wybierz odpowiednie kolory, żeby Twoja witryna do e-handlu ładnie wyglądała i żeby użytkownik nie zmęczył oczu. Jeśli chcesz, żeby klient został w Twoim sklepie przez dłuższy czas, zapewnij mu komfort.

Wygląd strony Twojego sklepu internetowego ma znaczny wpływ na Twoje dochody. Stronę niskiej jakości wszyscy będą chcieli opuścić jak najszybciej. Zainwestuj wystarczającą ilość pieniędzy i czasu, zobaczysz skutki!